| 0764852051 a întrebat:

Sall. Intrebare numai pentru baieti. Am niste bube pe penis sa-mi fac griji?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dorne a răspuns:

Hmm daca is bube bube da ar trebui sa-ti faci griji insa daca is ca niste "cosuri" sa zicem asa ele se numesc [ papule] nu ai de ce sa-ti faci griji. cauta pe net papule si documenteaza-te

3 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Pot fi semnul unei boli cu transmitere sexuala. Ar fi bine sa ajungi la un medic. http://www.i-medic.ro/sexologie/boli-cu-transmitere-sexuala

| 93Anna93 a răspuns:

Da.Ar trebui sa iti faci griji. Bubele la nivelul penisului pot fi semnul unei boli genitale, sau a unei infectii cu stafiloci, de exemplu. Ar trebui sa mergi la doctor.

| Marius_George_1983 a răspuns:

E de la tigari