| RobertUU a întrebat:

Am o intrebare? Dece am bube pe penis, si daca ma lovesc imi curge sange pe deasupra. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cel mai sigur este sa mergi imediat la medic, doar el va putea identifica exact sursa infectarii si iti va da cea mai potrivita forma de tratament!
Daca amani, se poate agrava si va dura mult mai mult vindecarea!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Spala-te de 2-3 ori pe zi cu apa si sapun si schimba chilotul zilnic macar, in felul asta nu-ti mai ies bube pe penis.

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca din cauza unei igiene mai mult decat precare. Incearca sa te speli zilnic cu apa si sa folosesti un sapun antibacterian. Succes!