| Erica2018 a întrebat:

Sall...Sarbatori fericite tuturor! Ok.Am nevoie de un psiholog online... Unde pot gasi? Ce site-uri stiti si vreau sa fie si gratis.Ms anticipat pentru cei care imi sunt utili legat de acesta intrebare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| NoOne18 a răspuns:

Sincer stiam unul, dar nu l-am mai gasit sad.Cel mai bine e sa vorbesti cu o persoana apropiata si cu mai multa experienta. Sau stii cum se spune : Cel mai bun psiholog esti chiar tu ( incearca sa te intelegi tu pe tine, sa vezi cum ti-ar fi mai bine etc.).

| alissu a răspuns:

Sincer stiam unul, dar nu l-am mai gasit sad.Cel mai bine e sa vorbesti cu o persoana apropiata si cu mai multa experienta. Sau stii cum se spune : Cel mai bun psiholog esti chiar tu ( incearca sa te intelegi tu pe tine, sa vezi cum ti-ar fi mai bine etc.). Daca ai nevoie de cineva cu, care sa vorbesti sunt aici ( da-mi un mesaj in privat cu id tau si vorbim poate te ajut intr-un fel ). Succes!