| pantera a întrebat:

Sall...sunt baiat 17 ani.deci cand ma urinez ma ustura, si cand il strang imi iese ceva alb dar nu mult...am fost la doctorul de famile, mi-a dat reteta...no-spa si amazing cam asa ii spune nu mai stiu...am luat tratamentul timp de 5 zile dupa care am fost iar la medic si mi-a dat trimitere altundeva...am fost acolo si mi-a luat analize de sange si analize de la scurgerea aia care v-am spus aceea alba care curge putin...la scurgerea aia mi-a spus ca am SCULAMENT... mi-a dat 3 injectii (c force) nu stiu ecxact cum se numesc...am facut una la 1 zi deci 3 zile... dupa 5 zile am fost sa iau analizele pentru sange si au iesit bine(negativ)...nu ma mai controlat nimic sa vada daca sunt mai bine... mi-a spus asistenta sa ma duc acasa ca nu am nimic, a fost doar aia cica... daca nu am in sange e bine si nu mai trebuie sa fac nimic...parca au spus ca am SCULAMENT...chiar asa se trateaza sculamentul? doar cu 3 injecti? ce trebuie sa fac? va rog spuneti-mi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, blenoragia se trateaza cu 3 injectii. Dar daca ai in continuare usturimi si scurgeri, e posibil sa te fi reinfectat. Fiindca trebuia sa-ti tratezi si partenera/partenerele de sex si pe partenerii acestora.

| antonia09 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa mergi din nou la un control la spitalul de boli cu transmitere sexuala. Controlul specializat e in masura sa te linisteasta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hahahaha!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, iata sfatul medicului, partea finala a articolului este importanta si te va ajuta sa tragi concluzii in cazul tau/vostru http://www.sfatulmedicului.ro/......pular_5861

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor laughing si ce zicea asistenta?big grin
era un user pe site cu nickul @-.-, nu vreau sa-i copiez raspunsurile ce poate iti raspunde elrolling on the floor
@lora, cat mai putine partenerelaughing si in restul zilelor? stai ca-ti dau un linkbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.sex-mag.ro/article_info.php?articles_id=98

Have funn!=))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta am patit o eu acum-azi dim m am trezit si ma ustura.si iese un lichid galben vascos. o sa ma duc maine la spital la urologie sa vad ce mi zic.sad

| pantera explică:

O sa ma duc dupa 1 luna la control...sa vad cum mai e...de cea ce tie frica nu scapi...