| anonim_4396 a întrebat:

...cred ca am racit la rinichi sau am facut o infectie. Imi poate afecta venirea menstruatiei? big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E posibil sa iti afecteze venirea menstruatiei

| Azµre a răspuns:

Poate afecta tot organismul, vezi medicul urgent!

| h3r a răspuns:

Este posibil, dar important e să ai grijă acum la dureri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Orice răceală întârzie apariţia menstrei, te duci la medic pentru tratament!
Te pup!

| OanaMada a răspuns:

Da o sa iti interzie menstruatia, si vei avea dureri foarte mari. ai mai multa grija cu portiunea aia pentru ca orice raceala ''jos'' iti afecteaza menstruatia

| IlincaToma a răspuns:

Din cate stiu eu, raceala devanseaza(apare mai devreme) menstra! Daca ai ciclul m.regulat,alta este cauza! Mergi la doctor sau fa un test de sarcina!