| kenny23 a întrebat:

deci de cateva zile ma doare burta numai seara de la 00 pana dorm la 6 si fac scaune diaree ce sa fac ce am? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mariusmac85 a răspuns:

Hristos A Inviat! Buna dimineata
Ia o lingura 2 de orez ori cafea ori mananca covrigi tari, daca nu trece du-te si fa-ti o colonoscopie
Poate ai ceva grav si roaga-te la Dunnezeu sa te ajute sa scapi de durere dar nu numai pentru asta ci tot timpul sa apelezi la El nu numai la necazuri daca crezi in Dumnezeu bineinteles ca unii si cred atotdumnezei cred in Bigbang, in faptul ca descind din maimuta, ca mor si gata, dar se inseala amarnic
Nu Dumnezeu nu ne mai vede, nu Dumnezeu nu ne mai iubeste ci noi nu-L mai vedem, noi nu-L mai iubim ca s-a instalat Zidul pacatului intre noi si El care se inalta cat mai sus cu fiecare pacat care nu-l marturisim fie el (pacatul) cat de mic si de aceea ne aduce numai necazuri, deoarece Necazurile vin de pe urma pacatelor Suntem cu totii niste pacatosi fara exceptiehttps://m.facebook.com/......567353318/
Ti-am lasat un link sa citesti ceva ce am postat eu pe facebook
Doamne Ajuta!
Ai grija de tine, familia ta si restul neamului Roaga-te la Dumnezeu pentru prieteni dar si dusmani
Sper ca am putut sa te ajut, Cronologia mea e casa la toti
O zi binecuvantata
Marius

| mariusmac85 a răspuns:

Ia Imodium acela e scump dar este foarte bun pentru deranjari stomacale

| TeocelTare a răspuns:

Ia frazolidon!

| kenny23 explică:

Am luat pastile tot ma doarr foarte rau seara

| kenny23 explică:

Adevarat a inviat!