| MrSaxoBeat_8951 a întrebat:

Recomandati-mi si mie un stomatolog bun in Braila, dau funda happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| DyNo a răspuns:

Mihai Moisescu, este la acel cabinet medical din apropierea Dorobantiului, o sa-l gasesti.

| Dheutsik a răspuns:

Langa faleza, la cele doua mici turnuri scrie sus pe un afis Stomatolog si este si un dinte(se pot vedea din exterior). Acolo o sa iti poti plomba dintii/maselele poti face radiografii bucale si alte servicii stomatologice la preturi sub 100 de lei Funda?

| Cristian0884df11 a răspuns:

Salut eu m-am dus la stomatolg acum doi ani la Dentalex S.R.L pe Alexandru Ioan Cuza meri acolo si scrie Dentalex mare il recomand e bunhappy