| Z4 a întrebat:

Sall
Vreau sa va intreb caaare este cea mai buna marca de sport.
Adica, ce marca face cele mai bune Treninguri...si adidasi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ItachiUchiha a răspuns:

Cele mai bune si scumpe firme sunt
locul 1 este luat de Nike,
locul 2 este luat de Lacoste,
locul 3 este leat de Adidas,
locul 4 este luat de Puma.

Bafta. Funda.

6 răspunsuri:
| maadii a răspuns:

Pai sunt multe marci bune da cele mai bune sunt:nike, adidas si puma

| valdevici a răspuns:

Adidas, Nike, Puma si Lacoste.
Poti arunca o privire pe acest site ca au super preturi : http://www.ultimo.ro

| Gabi_Manu_1983 a răspuns:

Www.adidasitari.ro the best calitate pret, recomand

| Racer21 a răspuns:

Eu personal sunt fan Adidas, deci ti-i recomand clar pe ei. In schimb, la adidasi depinde ce vrei. de fuga? de fotbal? Recunosc ca la fotbal sunt niste "piese" Nike extrem de reusite, Mercurial Vapor de exempluwinking

| cosmingt a răspuns:

Salut,
Asics - cei mai buni pantofi sport
Adidas si Nike - cele mai bune treninguri
www.bravosport.ro - aici gasesti produse zona 1

| TheRioSock a răspuns:

Cea mai buna este nike