| AnonimStar a întrebat:

Salu! Am observat ca la degetul din mijloc al piciorului mi-a iesit un fel de galca e ca bobul de mazare, e tare si nu ma doare. Vreau sa stiu daca pot face ceva sa dispara sau sa stiu daca mai creste. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pentru început la medicul de familie, poate fi de la încălțiminte și apoi să îl scoți la chirurgie plastică.
Sănătate!
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Vezi un medic, nu îmi pot da seama ce este dacă ai face o poză și ai posta-o ar fi mai ușor de înțeles.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Mergi la medic, nu ştim ce poţi avea.
Te pup!