| david444 a întrebat:

Salu TPU!
Am o mica problema, dintr-o data a inceput sa imi bata inima tare, ascult melodii de dragoste si nu stiu ce se intampla.Nu m-a ranit nimeni si nici nu cred ca m-am indragostit
Plz ajutor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ZambetDeGheata a răspuns:

Nu cred ca ai o problema medicalalaughing E doar o stare de melancolie, ni se intampla tuturor laughing Calmeaza-te

| stoica1 a răspuns:

Si mi-e mi s-a intamplat. Cati ani ai? E din cauza cresterii. Sau doar esti melancolic.

| david444 explică:

Si am uitat sa mentionez, ma simt gol pe dinauntru, parca mi-a furat cineva ceva, va rog un raspuns urgent