| HanszmR a întrebat:

A incercat cineva pana acum terapia Bowen? Eu as vrea sa incerc deoarece am avut o accidentare la genunchi si mi-as dori sa stiu daca e ceva de ea sau e alta porcarie de pe piata.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AleAlexandra1684 a răspuns:

Pe mine personal m-a ajutat terapia Bawen.
https://femeiademaine.ro/terapia-bowen/

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Terapia Bowen este o procedura prin care te invata sa te auto-vindeci, prin diferite exercitii si proceduri.

| Goete a răspuns:

Nici Isus nu vindeca, ci Crezul vindeca.
E dovedit ca nici cele mai bune tratamente medicale nu au eficienta cu cei care nu cred in ele sau nu mai vor sa traiasca.
Daca pornesti cu premisa asta, nu te va ajuta mult