| SalutFrate112 a întrebat:

Salut, acum 2 saptamani.mi-am pus iar in plan sa ma apuc de sala dar inainte de asta am zis sa fac 1 sapt flotari, tractiuni etc ca sa ma pot incalzii si sa nu am treaba asa mare cu febra musculara cand incep sala. Ei bine..am terminat saptamana si dupa m-am dus la sala...prima zi cand am fost, mi-am ales un program (luni brate..etc) nici nu am putut sa continui tot pentru ca marti dupa prima zi de sala nici macar nu imi mai puteam indrepta mainile. Am o febra musculara pe care nu o mai suport, dabea imi pot misca mainile. Ce sa fac sa nu ma mai doara atat de rau? Stau cu mainile inclestate de parca zici ca sunt rac, nu o pot indreptarolling on the floor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Aspirina de doua ori pe zi.

| Andresso a răspuns:

Te-ai fortat prea tare, ia o pauza.