| madalinfindrihan a întrebat:

Acum doua săptămâni și ceva m-a tras curentul la o masea, ziua am avut o durere insuportabila de cap iar noaptea m-am trezit cu o durere pe care nici nu o pot explica, pur si simplu imi venea să plâng de durere.
De atunci in fiecare zi am dureri de masele, nu doar ce a la care m-a tras curentul, mai este una si durere de cap la fel.
Stiu ca nu e bine, am consumat singur o cutie si inca jumătate de Ketorol + nu mai zic de medicamentele la plic.
O să ma duc la dentist să vad ce pot face poate sa le scot sau sa le repar dar sunt curios de un lucru.
In măseaua care are o carie micuța se aude ceva, gen pocnește ceva continuu sau sfârâie, ce poate fi? Si nu mi se pare pentru ca i am aratat si mamei mele si a auzit si ea.
Ce imi recomandați?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti recomandam un medic dentist... probabil ai o infectie. treaba cu trasul curentului e doar o scuza babeasca pentru o afectiune medicala