| Dani2014 a întrebat:

Salut,am 13 ani si am o problema.Am observat ca am pe penis si pe pielea care acopera glandul (capul penisului) niste bubite minuscule, albe dar nu ma incomodeaza adica nu imi provoaca
dureri si am 2-3 si pe gland.Este normal sau e o problema medicala? Trebuie sa precizez ca nu am avut contacte sexuale.
Va rog, ajutati-ma!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Yellow94 a răspuns:

Salut, eu zic sa nu-ti faci griji in legatura cu asta, pentru ca am trecut si eu prin asta, le-am lasat in pace si asa au trecut multi ani de atunci si n-am patit nimic ( mai ales ca nu ai avut contact sexual deci e ceva normal), bafta.

3 răspunsuri:
| Dani2014 explică (pentru Yellow94):

Mersi mult, inseamna ca mam incrijorat pe degeaba

| Dani2014 explică (pentru Dani2014):

Cand imi vor trece?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama ce imi place faza cica am 13 ani si nu am avut contacte sexuale
amu serios du-te la medic a faci un control