| Dani2014 a întrebat:

Dau funda, salut am 13 ani si am o problema, am observat ca am pe testicule la baza penisului niste cosulete sau bubite sau cam asa ceva albe si nu stiu cum sa scap de ele si m-am gandit ca pot sami afecteze viata sexuala, vine o fata la mine si sa creada ca am nu stiu ce boala.Cum sa scap de ele?
2.Pe pielea care acopera glandul (capul penisului) dar pe partea inferioara, am tot asa doar ca sunt mai mici, albicioase,
cilindrice si numeroase si as vrea sa scap de ele.Toate si cele de pe testicule si celelalte nu ma deranjaza cu nimic doar ca uneori ma mananca putin.Dau funda la cel mai bun raspuns.VA ROG SA MA AJUTATI!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Radu284 a răspuns:

Alea de pe testicule sunt cel mai probail chisturi sebacee, nimic grav. Cauta pe goagal.

2 răspunsuri:
| Pantazi_Ionut_1992 a răspuns:

Nu e frumos sa zici asemenea cuvinte pe o pagina foarte vazuta

| Dani2014 explică (pentru Pantazi_Ionut_1992):

No acuma sunt disperat, nu vreau ca de exemplu prietena sa ma creada un trol
si vreau sa am urmasi si sa nu traiesc singur pentru tot restul vieti si nu cred ca am folosit nu stiu ce fel de termeni urati si daca da scuze.