| aLexG1 a întrebat:

Salut am 15 ani si acuma vreo 1 saptamana am racit dar nu am luat pastile deloc mi-a trecut dar mai greu cand m-am sculat dimineata am vazut ca imi cursese sange din nas si de atunci cand am "flegma" iese cu dare de sange.Ce credeti ca am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Un medic poate să iti spună cu precizie ce ai.Asa ca, cel mai bine ar fi sa ii faci o vizită!

| TudyCFR a răspuns:

Cred ca ai facut o prostie pentru ca orice boala/ gripa / raceala netratata are efecte negative asupra corpului. Cel mai bine mergi la medic daca nu poti face asta azi atunci incepe sa bei ceai fierbinte si ia ceva medicamente pentru raceala chiar daca tu simti ca ti-a trecut