| Shimonakatokka a întrebat:

Am 17 ani si de 3-4 saptamani am pe barba un petec rosu pe barba, din care ies niste perisori foarte scurti ALBI. Daca ii rad, ma usutura dupa. Ce poate fii? barba in nici un caz... mai mult seamana a pene de gaina sunt foarte mici.

Tin sa precizez ca am fata foarte fina in rest, nici macar un fir de par

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Te transformi in porumbel voiajor laughing

| Shimonakatokka explică (pentru FABULOSUL6000):

Buna asta rolling on the floor acum pe bune, ai idee ce ar putea sa fie?

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Shimonakatokka):

Nu,nu am.Mergi la un dermatolog si o sa iti spuna el. Poate e un neg sau ceva si creste par din el, nu stiu, Nu te va ajuta daca intrebi pe internet pentru ca noi nu suntem medici.Fa o programare la dermatolog si vezi ce e si cum scapi.