| Lollix a întrebat:

De mult timp incerc sa gasesc un film care sa ma faca sa plang. si nu reusesc sa gasesc. nici la Titanic nu a mers. si vreau sa vad daca pot.credeti ca ma puteti ajuta, va rog?

Răspuns Câştigător
| luiza a răspuns:

Poate tu nu esti asa usor impresionabila si de aceea nu plangi la un film. Asta e o calitate!

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu ştiu dacă o să te facă să plângi dar e foarte ok filmul : The blind side. Încearcă If only dacă nu. Baftă!

| Peppy a răspuns:

Cauta Bridge to Terabithia
eu am incercat si am plans
Daca nu merge inseamna ca esti 100%rezistenta si nu plangi din orice!
Merita sa incerci filmul
e tare frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luiza are dreptate, insa incearca toate filmele din seria Uite cine vorbeste ( uite cine cu cine vb, uite cine vb, uite cine vb acum ). Nu te vor face sa plangi insa al treilea, de fapt toate trezesc o multime de sentimente...