| dendenysa a întrebat:

Am 17 ani si nu mi-am inceput viata sexuala, dar de vreo cateva luni ma doare atunci cand ma excit. Nu mi sa mai intamplat asta inainte si nu inteleg de ce? Este destul de nelpacut si as vrea sa stiu daca asta este o problema grava. Va rog ajutati-ma!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este semnul unei infectii genitale. Trebuie sa ajungi cat mai curand la ginecolog pentru consult si analize, fiindca astfel de infectii se agraveaza pe zi ce trece.

| Zenithf a răspuns:

Pai, se poate sa fie 2 cauze, fie o faci prea des, fie nu o faci pana in capat, nu stiu. thinking