| Gabitzu246 a întrebat:

Am astigmatism miopic simplu 1.75 d 180 de grade, ce sanse am ca sa trec exemenul medical pentru scoala de subofiteri jandarmi? Ms o zi buna

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Daaaaaa, imi doresc un jandarm miop care sa ma calce pe orice demnitate umana as mai avea si apoi ca sa nu uite, sa imi dea amenda pentru "deranjarea listii publice", ca doar dupa ora 22 daca vrobesti cu ton normal poti sa trezesti cartierul, iar judecatorul sa fie sigur de asta dupa ce face piulitia recurs

iti doresc succes sa fii deasupra oamenilor obisnuiti si sa te faci piulitist/jandarm!

| Gabitzu246 explică (pentru ziftode):

Dumneavoastra cred ca aveti antecedente de asa ceva, ce intrebare am pus eu si ce ati raspuns dumneavoastra, sunteti putin frustrat.Nu neg ca sunt si jandarmi/politisti corupti, dar ce va face sa credeti ca voi fi eu acela?

| ziftode a răspuns (pentru Gabitzu246):

Imi cer scuze, SINCER, sper din tot sufletul ca tu sa fii ala care nu ajunge sa isi bata joc

intr-adevar am antecedente, dar, imi place foarte mult pe cineva care raspunde si se comporta ca un om normal, cum ai facut tu

si nu ca cineva cu atitudine superioara ca daca a vazut n cazuri atunci, fiecare persoana pe care o intalneste e un rahat

PE SCURT, iti doresc success sa devii jandarm, SI MULT MAI MULT SUCCESS SA RAMAI FIINTA UMANAwinking

| Gabitzu246 explică (pentru ziftode):

Multumesc frumos happy