| MichaelFGDHR253665 a întrebat:

Salut am avut o problema cu masturbarea in exces,și am fost la medic și mi-a zis că am lipsa de calciu,va rog frumos îmi spune cineva ce vitamine pot să îmi cumpăr din farmacie că sa îmi pun tot ce-am dat afara in organism înapoi? Vitamina c,a,d,k, e, f sau care vreau ceva compoziție mare că sa mă pun repede pe picioare ajutor va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Trist... Foarte trist.

| BacGeografie2001 a răspuns:

Păi de obicei sperma e compusă din mai multe vitamine, cu cat aceasta este mai multă cu cat aceasta crește imunitatea organismului deci vitamine care duc la creșterea imunității C si cred ca si D