| MariusToc a întrebat:

Am febra de 2 zile, in prima zi am avut 38, 9 dimineata si 38, 5 seara, si nu am pofta de mancare de loc. Nu sunt racit, nu imi curge nasul si nu stranut. Ce as putea avea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce-ai putea avea numai după consultul medical poți ști!
Pa, pa.

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Mi se pare ca o febra asemanatoare am avut si eu cand am avut apendicita. Ar fi bine sa mergi la medic sa te consulte. Nu te lua dupa faze gen ca nu te doare burta sau altceva, ca asa eram si eu. Aveam o febra foarte mare, nu ma durea nimic altceva, chiar asta a parut un lucru ciudat. Si totul s-a tras de la ea.