| nicusor222 a întrebat:

Am fost ciupit de tata de o persoana in gluma, sunt băiat și vreau sa va întreb dacă e ceva rău la băieți, știind ca la fete e periculos.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Te-a ciupit de mușchi practic. Nu ai pierdut lactația. Nici șansa de a alopata.
Ma rog, dacă te-a învinețit, ramai cu semn.
Cam agresiva persoana, vezi sa nu ajungeți în dormitor ca te poate ciupi în multe locuri periculoase.

| Celcestietot a răspuns:

La sâni te referi, în ghilimele? Un băiat dacă este ciupit nu moare, cum nu moare nicio fată dacă este ciupită. Cei drept, ciupitul ar putea prezenta "riscuri" mai mari la un sex decât la altul.

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cine te-a ciupit si ce intentie a avut.
Daca te-a ciupit o femeia batrana, o poate face din rasfat.
Daca este un barbat mai tanar, poate-i gay si-ti face avansuri.

Cum nu ai mentionat varsta, ta, varsta si sexul persoanei care te-a ciupit si in ce conditii si locatie va aflati, nu putem sa-ti spunem posibila cauza care l-a determina pe acela/aceea sa actioneze asa.

| Sonia822 a răspuns:

Da, nu e de bine, iti poate creste o tata in loc

| LonelyLoner92 a răspuns:

Nu ți se întâmplă nimic, stai linistit.