| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva. Sunt baiat, si imi place sa fac glume. Si am observat ca fetele rad mereu la ele, unele fete. Intelegeti voi... Si fac cateodata niste glume de nu sunt amuzante nici daca le gadili laughing Eu m-am gandit ca le place de mine de rad mereu la orice gluma. Voi ce parere aveti? Vreau raspunsuri serioase.

7 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Buna.
Unele fete rad din politete la glumele tale, ca sa nu te simti prost. Poate pur si simplu apreciaza prezenta ta, ca amic. De aici si pana la a fi indragostite... ar trebui sa cauti mai multe semne. Parerea mea e ca daca nu ai fi un fustangiu si chiar ai placea o fata, te-ai duce sa o inviti in oras.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

fă glume, dacă agăți ceva e bine laughing

| Loker a răspuns:

Nu ma las, continui laughing)

| KwonJiyongParkJimin a răspuns:

Am destui baieti de genul tau in jurul meu si rad la glumele lor, la unele rad cu lacrimi, dar nu il plac pe niciunul. Imi place doar sa ii am in jurul meu pentru simplul fapt ca sunt amuzanti. happy

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru KwonJiyongParkJimin):

Daca nu erau amuzanti, te-ai fi descotorosit de ei.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru KwonJiyongParkJimin):

I-auzi,rivalle,mai bine ai continua cu glumele, altfel, ramai fara prietene.

| Ungureanu_Magdalena_1997 a răspuns:

Nu cred, si eu sunt fata si rad la mai toate glumele facute de un coleg dar asta nu inseamna ca-mi place de el happy, dar tu poti in continuare sa le faci pe fete sa rada, le face bine laughing