| CristiV96 a întrebat:

Salut,am fost operat, de vreo 7 luni, am facut putina sala de forta..Nu exagerat si mai jos de operatie putin mi s-a facut asa ca un fel de nod, se simte cu degetul.Ideea e ca nu ma doare rau.Am asa un fel de reamintire ca acolo a fost o operatie..ar trebui sa ma panichez? Sau nu neaparat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| funnnyman32 a răspuns:

Salut!
De obicei cand ai operatii mai nasoale, sala nu prea se mai recomanda ceva timp, pana iti revii in totalitate. Chiar daca nu exagerat, la sala tot posibil sa te fi fortat chiar si fara sa-ti dai seama, viziteaza un medic si vezi care e problema, sa nu ai probleme mai tarziu din cauza aia.

| MiuGM a răspuns:

Buna cel mai bine ar fi sa te duci la medic la un control pentru linistea si siguranta ta.