| AndreiSB a întrebat:

practic fotbal, vreau sa cresc in forta la maini si am putina " burtica " deoarece am fost operat de hernie inghinala si am stat pe bara 3 luni jumatate. De la operatie au trecut 7 luni happy Precizez ca am o gantera reglabila de 10 kg acasa. Si la burta vreau sa ma formez putin. Vreau un regim alimentar si un program cu exercitii acasa deoarece la sala nu am timp sa merg deoarece am antrenament in fiecare zi. Varsta de 16 ani neimpliniti happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
http://www.flatbellyprogram.com/ro/be/index.html
O alimentaţie cât mai sănătoasă, diversificată, fructe, legume multe, minim 2 litri de apă pe zi.
Te pup!