| donarcostica a întrebat:

Am gasit o pereche de ochelari. Modelul asta https://www.eyerim.ro/boss-by-hugo-boss-boss0640-htc-481 07/. si cand ii pun pe ochi vad mai bine. sa ii tin pe ochi sau nu? Chiar vad mai cu ei. Eu nu vad bine la indepartare de cand m-am nascut. Am 17 ani. Ce credeti ca ar fi ok sa fac? Mersi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Dragon2025 a răspuns:

Ai gasit ochelarii... ai fost la medic inaint. Daca da si chiar vezi mai bine poartai a trecut vremea in care oamenii radeau de ochelari. Daca nu ai fost mai bine nu ii purta.