| Em14 a întrebat:

Salut, am mancat 3 ardei iuti verzi si dupa aia am scuipat asa rosu ca si cum ar fi sânge, se poate sa fie de la ei? Ca eu nici nu pot manca iute ca nu-mi suferă...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| JustForFewSeconds a răspuns:

Poate fi de la gingie, poate ai sensibilizat-o cumva. Poate fi din gât sau stomac. Uita-te la gingii daca iti sunt inflamate, poati avea alergie

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sângele are gust de sânge.

| gothicbat a răspuns:

De ce ai mâncat atunci dacă știi că ești sensibil la iute?