| DAAAAAAAAAA a întrebat:

A mancat cineva ardei iute si dupa aia a dat cu mana pe la un ochi si a inceput sa o usture tare...si nici acum nu ia trecut poate ramane fara vedere? va rog sa nu glumiti

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Spala-te bine cu apa rece.Iti spun si altceva.Te poti freca usor cu mana foarte curata la celalalt ochi. Ochii vor lacrima amandoi.Se va spala singur ochiul afectat datorita lacrimarii.Nu glumesc.

| alecx4music a răspuns:

Nu iti pierzi vederea de la iuteala ardeiului. Se mai intampla...
Cand se mai intampla, te clatesti cu apa rece 5-10 minute.

| stillhartu a răspuns:

Nu, nu poti ramane fara vedere. Te speli cu apa rece din abundenta si iti va trece in scurt timp.

| alynutzu20 a răspuns:

Ultima parte "va rog sa glumiti, nu dau fundastraight face

| PattyC a răspuns:

Nu nu iti poti pierde vederea te duci la baie si te speli cu apa rece si in scurt timp iti va trece.

| UsersBoss a răspuns:

Nu pentru ca am patit-o trebuie sa te speli pe maini si apoi te speli acolo unde te ustura si o sa treaca!

| redakai122 a răspuns:

-nu prea cred