| VladoiuDany a întrebat:

Am nevoie de niste pastile pentru a-mi reda cheful de viata, regenerarea organismului si nu in ultimul rand rabdarea si zambetul pe buze! Pastile, ceaiuri orice(nume).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Incearca spirulina, este un supliment alimentar sanatos, contine toti aminoacizii esentiali, multe vitamine si minerale.
Activitatea fizica stimuleaza secretia "hormonilor fericirii", asa ca este bine sa te apuci sa faci miscare, sport.
Si se mai poate lua in considerare efectul luminii naturale, aerul curat, asa ca incearca sa iesi undeva la padure, chiar daca este iarna.

| matei418 a răspuns:

Ai nevoie de o viata omule, asta ai nevoie, de o viata pe care s-o traiesti nu sa o pierzi la calculator, de prietenii pe care i-ai uitat si poate de o prietena...