| numesiprenume0 a întrebat:

Am niste semne de care tot incerc sa scap de cand au aparut, adica de vreo 7 luni... dupa ce s-au vindecat ranile... nu sunt mari, nu foarte adanci, dar cicatricea a ramas. M-am gandit sa incerc ceva nou dupa tot acest timp. Am cumparat asadar un ser, Anew Clinical se numeste si cu ajutorul unei ustensile care provoaca intepaturi in piele, creand colagenul de care pielea ar avea nevoie sa se refaca. Din cate m-am informat.
Ceea ce nu stiu este daca in acelasi timp(intre perioada acestui tratament) sa mai folosesc si gelul pentru exfoliere ce il foloseam inainte. Ce parere aveti, ar avea un efect mai bun? Ofer funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Exfoliere acum nu.