| Anonime23e4 a întrebat:

Salut. Am o intrebare mai exact pentru baieti.

Am vazut pe mai multe bloguri ca e recomandat, ca odata la catva timp trebuie sa iti examinezi testiculele sa vezi daca nu ai vreun nodul ceva.

M-am examinat astazi si din afara testiculul meu arata perfect, o forma ovala perfecta dar la atingere parca are putine denivelari. Nu am vreun nodul, nu ma doare dar parca nu e 100% oval. Asa e normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Roaga un alt baiat sa ti le verifice si el. As zice sa rogi o fata, dar ea nu stie cum trebuie sa arate. laughing

| SmaraldAlbastru a răspuns:

Recomandările astea sunt total greșite. Forma și cum se simte la palpare sunt normale, după descrierea ta.
Da, ești un om cu clopoței normali. happy