| GabrielH3lyxMT a întrebat:

Am o problema. Cand trag aer in piept ma inteapa inima. De obicei seara. ( NU AM AVUT PROBLEME CARDIACE)Imi poate spune cineva de ce? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Unanonimoarecare123 a răspuns:

Poate fi din vina inaintarii in varsta (mie asa mi s-a intamplat pe la 14 ani) sau poate fi din vina unei afectiuni. Ar fi bine sa mergi la cardiolog si vei afla acolo ce este.

4 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Mereu? Esti sigur ca nu e un muschi/coasta? Du-te la un cardiolog daca te deranjeaza tare!