Salut, am o problema. Imi transpira palmile foarte tare cand stau concentrat la pc, cand stau pe telefon si daca stau intr-un loc foarte cald.
Vreau sa spun ca nu am avut aceasta problema pana acum. O am cam de 2 saptamani si ma cam enerveaza, si uneori transpir chiar si in jurul ochiilor si in talpi. Daca fac efort nu am aceasta problema. Este ceva neinregula cu mine?
Urmeaza sa ies in oras cu niste prieteni... si devine jenant. Transpiratia nu miroase. Ma dau si cu deodorant subrat
Cum as putea scapa de aceasta problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Ar fi indicat sa ceri parerea medicului.
Poate esti racit/poate ai ceva probleme la plamani..motive pot fi multe
Ori esti prea timid?
Sfatul medicului este cel mai indicat!
O zi buna happy

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la doctor!