| Cristiaan232 a întrebat:

Salut, am o problema noaptea uneori ma trezesc si ma duc la geam de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Probabil simți nevoia de a aerisi camera. Tu știi.

| DovleacTurbat a răspuns:

Si eu la fel sau dimineata la trezire primul lucru sunt la geam.

| TeIauLaMisto a răspuns:

Esti varcolac, e clar.