| pusitaaaa20000 a întrebat:

Buna,am o problema.
Noaptea nu pot dormi, adorm de abia pe la 2-3.Iar dimineata ma trezesc pe la 1.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| DaReZon a răspuns:

Program de vara taica. Asa sta tot tineretul. Daca pur si simplu vrei sa te culci la 12 si sa te scoli la 8, bine. Puneti ceasul la 7 si gata.

| Dariusuu a răspuns:

Așa sunt și eu, așa te-ai obișnuit fiind în vacanță.
Ți-ai dat programul peste cap, atâta tot.

O noapte liniștită îți doresc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și eu pățesc la fel, adorm chiar și la 9 dimineața, ce zici de asta?
Singura soluție e să te culci când vrei, apoi să te trezești devreme forțat.
Sau încerci să faci foarte mult efort într-o zi, ca apoi să cazi ruptă mai devreme.

| andreebutterfly a răspuns:

Buna!
De ce?
Si eu fac la fel.
Stai prea mult pe calculator?

| antonio30 a răspuns:

Buna! E din cauza căldurii! Corpul nostru are nevoie de racoare si de aceea ne culcam târziu si ne sculam târziu! Sau daca stai mult pe telefon, tabela pc...

| Bestxl a răspuns:

Pai ca sa iti refaci programul ar trebui sa iti puiu ceasul sa sune la 8 te trezesti si nu dormi in ziua aia, iar seara vei dormi la ce ora vrei. happy