| Davidutzindra a întrebat:

Salut, am o problema, nu mai mi se scoala penisul, nu știu din ce cauza cred ca am cam exagerat cu masturbarea, va rog dati-mi un răspuns, sunt cam neliniștit, țin sa va spun ca am 16 ani consum alcool ocazional și sunt fumător, va rog ajutați mă!
Va mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca de la atata mas turbare!
Daca nu stiai, acum ai aflat pe propria-ti piele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu cred ca ai cam exagerat cu masturbarea. Nu te mai masturba o perioada. Si totul revine la normal.