| treipuncte a întrebat:

Salut am o problema. tastatura de la pc nu imi merge am pus alta si tot nu merge. Am tastatura cu mufa de aia rotunda, se poate fi stricat aia chestia aia unde bagi tastatura? ce pot face? daca cumpar una cu mufa de usb v-a mere? dau fundita cine imi raspunde

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| amanda33 a răspuns:

Buna cata. cel mai bine ar fi sa nu dai banii degeaba pe alta tastatura. exista adaptor PS2/USB. o mufa rotunda la care se conetcteaza tastatura si o mufa usb care intra pe pc. daca nu merge nici asa inseamna ca trebuie schimbata placa de baza