| CosminComan75 a întrebat:

Am o problema la calculator: am instalat windows 7 peste windows 8 si dupa ce sa instalat cand intra in windows nu mai merge tastatura! A mai patit cuneva asta?
P.S: 1 windows-ul ramane blocat acolo cand se deschide!
2: tastatura nu e USB, e normala din aia cu mufa rotunda!

3 răspunsuri:
| Torres92 a răspuns:

Si cu tastatura si fara, calculatorul trebuie sa se deschida
E windows ul praff, baga altceva...

| CosminComan75 explică:

Tastatura nu e stricata am incercat si alta! Nu îi pot lune alt windows pentru ca am nevoie de tastatura ca sa instalez windows-ul!

| CosminComan75 explică:

Calculatorul se deschide dar nu intra in sistemul de operare!