| anonim_4396 a întrebat:

Am problema cand intru pe un site(oarecare) si citesc ceva am impresia ca imaginile de pe margine se mista in dreapta si stanga acestea find statice iar cand ma uit la aceea imagine nu se misca! E ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| justitiarul a răspuns:

Ar trebui sa mergi la un oftalmolog.

| ღAstaMicaღ a răspuns:

Sunt de acor cu" justitiarul" ar trebui sa mergi la un oftalmolog...nu cred ca e ceva grav dar asa cred ca ar fi mai bine pentru tine