| Fotbalistu596 a întrebat:

Salut! Am și eu o intrebare. De curand mi-a apărut un fel de "Cos" alb pe penis. nu este neaparat un Cos, aveți ceva păreri ce ar putea fi si dacă afectează?
Las aici imagine

https://postimg.cc/t18qJc8d/b5dbf163

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Floridori a răspuns:

Ai si alte simptome?
Pare a fi un punct Fordyce, dar cred ca esti constient ca o fotografie nu este atat de edificatoare si ca nu poate inlocui o consultatie de specialitate.

| Caro34 a răspuns:

Pt. orice problema mergi la medic fiindca el e specialist, noi suntem prietenii tai de pe TpU si dupa poze e greu sa dai diagnostice! Numai bine!