| Bogdan_7318 a întrebat:

Imi trebuie o adeverinta medicala ca sunt apt pentru activitati fizice, pana luni. De unde pot face rost de o adeverinta, in afara de medicul de familie?
Dau funda/

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Ii dai medicului 10 lei, un pachet de tigari sau de cafea si se rezolva.

| wintermee11 a răspuns:

De la un medic neurolog de specialitate.un cabinet privat, insa iti dai seama ca o sa te coste, nu?! Numai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| Alex0192 a răspuns:

De la un medic!

| Alex0192 a răspuns:

Hamsterica de ce sa dea 10 lei la medicu de familie? i-o da gratis