| ToffyNR1 a întrebat:

Am si eu o mica problema.La degetele mici de la maini,mai exact intre ultimele doua degete, muschiul sau pielea ma jeneaza intr-un fel.Si mi-am facut un obicei de a trage ultimele degete pe spate pentru a scapa de jena. Daca ati putea sa ma ajutati,sa imi spuneti ce se intampla, daca a mai patit cineva asa ceva sau cum sa scap de jena si de obiceiul acesta? Funda.Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Adrianetc a răspuns:

Mai taie din ele

| ToffyNR1 explică:

Niciunul nu are idee? Inafara de Adrianetc.laughing