| aLeks_4722 a întrebat:

Salut, am si eu o problema. In fiecare primavara, am o alergie ciudata cred, imi ies bubite mici pe maini, doar de la inchietura in jos, dar nu si pe palme, ma si mananca uneori, doar primavara apar, si se inmultesc pe zi ce trece, stiti cum pot scapa de ele? Vreun remediu ceva? Dau funda si vot pentru cele mai bune raspunsuri!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Exact nu stiu ce este si cum se numeste dar apar de obicei cand se schimba temperatura.Cu timpul scapi de asta.Mergi la medic.

1 răspuns:
| KaTtY a răspuns:

Mai bine te duci la medicul de familie.
o sa-ti spuna exact de ce iti apar bubitele respective si o sa-ti spuna ce sa iei (probabil de la farmacie) ca sa iti treaca.