| sergeloo a întrebat:

Am suferit se pare o ruptura de menisc intern si o ruptura de ligamente incrucisate...cat ma costa aceste operatii iar cine a mai trecut prin asa ceva rog sa mai scrie experienta pe scurt privind recuperarea. eu momentan nu am curaj.
.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

Pai se pare sau nu se pare? happy
Cu un asemenea diagnostic, ar trebui sa ne scrii aceste randuri de pe patul de spital. Doctorul care se ocupa de tine ar trebui sa iti ofere toate lamuririle de care ai nevoie.
Scuza-ma daca gresesc, dar tind sa cred ca intr-adevar ai o problema la genunchi, insa nu ai consultat un doctor si ai citit lucruri nepotrivite pe internet. Cu ligamentele incrucisate rupte, iti spun eu ca te-ai fi tavalit pe jos de dureri si ai fi fost transportat direct la spital din locul in care ti s-a intamplat accidentul. Repet, scuza-ma daca gresesc.