| Buum_Bumm_Denise_1996 a întrebat:

daca sunt operata de ligamente incrucisate+ruptura de menisc. sunt in clasa 11. si daca vreau sa merg mai departe catre academia de politie ar conta?

2 răspunsuri:
| Sadop a răspuns:

Asta iti poate spune doar medicul la care vei face vizita medicala.
Daca esti apta de sport cu aceasta problema, vei putea sustine si proba fizica.
Insa daca problema inca te mai afecteaza sau ti-au ramas semne la vede ( nu sunt acoperite de uniforma ) sunt sanse mari sa fii respinsa.
Dar merita sa incerci!
Bafta!

| cosminX a răspuns:

Pai acolo trebuie sa dai probe fizice de rezistenta si altele si nu stiu daca vei rezista happy