| aead a întrebat:

Salut, am un catelus lup de 3 luni, i-am facut vaccinul ia-am dat si pastila de deparazitare. pana acum era vesel si vioi azi a vomitat nu mananca nimic si ii e foarte rau. Ce pot sa ii fac? plzzz dau fund Urgent Va Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TobiRami a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa il duci la un medic veterinar, acesta iti va indica ce trebuie sa faci si ce pastile sa ii dai, iti sugerez sa nu cumperi pastile necunoscute pentru ca unele ii pot dauna sanatatii din cauza ca este prea mic sau este alergic.Ai grija ce mancare ii dai, deoarece poate fi si vina mancarii.

1 răspuns:
| Svartedauden a răspuns:

Mergi la un veterinar cu el. Eu zic ca e bine ca vomita pentru ca se deparaziteazawinking Medicul o sa iti dea mai multe detaliiwinking Stai chill