| Anonim2000288282 a întrebat:

Salut.

Am un fel de problemă.
Mai pe scurt am grasime pe abdomen
..destul de multă, dar sunt slab la mâini

Ce boală am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De obicei, boală de ficat.

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sedentarita acuta.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

De ce, te doare?
Burta "crește" si dacă obișnuiesti să consumi sucuri acidulate sau bere.
Si dacă mănânci mult, ori esti fan fast-food.

| Antopuff a răspuns:

Nu poate nimeni sa iti spuna ce boala ai doar spunând ca ai grăsime pe abdomen. Iti trebuie analize de sânge, ecografie, consult de medicina interna.

| aihao a răspuns:

Boala ta este sedentarismul. Fa sport. Aleargă, mergi la sala, fa abdomene în casa.