| Andrei265268 a întrebat:

Salut. Am o mica buba pe talpa piciorului stang care doare cand apas. O am deja de 2 3 luni si doare cand calc. Prima am observat ca se micsoreaza acum dar mai este una care a inceput sa creasca. Ma poate ajuta cineva sa imi spuna ce pot face? Mentionez ca nu am fost desculț in locuri infecte precum in excremente de animal ci doar in gradina si in noroi. Multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Daca nu e o besica ce se vindeca mai greu, cel mai probabil ai o batatura (DEX: "Îngroșare a pielii palmelor sau tălpilor.").
https://www.farmacialapretmic.ro/......ient-.html