| Clover95 a întrebat:

Salut.As avea nevoie de numarul de telefon al medicului dermatolog Capâlna Monika, din Targu Mures.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ana75 a răspuns:

Policlinica Marmed
Str. Matei Corvin nr. 19 Tg-Mureş.
Numere de telefon:
0265-250.344, 0729-024.380, 0756-468.658
DERMATOVENEROLOGIE
Dr. Căpîlna Mónika Miercuri 11 - 12, 30.

3 răspunsuri:
| Candea_Fabiana_1993 a răspuns:

Salut,
Si eu merg la dna Capalna Monika in Tg. Mures pe strada 22 decembrie 1989, nr. de tel este 0265261968, programul este luni miercuri si vineri de la orele 8-15 si martea si joia de la 14-20.